Bağcılar oto ekspertiz 1. Sınıf oto ekspertiz hizmeti 

İLETİŞİM

Boya Kaporta Kontrolü

Bu kontrolümüzde aracın kaporta ve karoseri grubuna ait tüm parçalar kontrol edilmektedir. Boya–değişen–onarımı yapılan parçalar–ağır hasar–şasi gövdeleri hasarları ve benzeri problemlerin olup olmadığını içeren kontrollerdir.

Mekanik Kontrol

Aracın motor, şanzıman, güç aktarma organları ( diferansiyel, aks, şaft ve benzeri ) ana parçalarda problem, arıza olup olmadığını içeren kontrolleridir.

Tüm Kontroller

Aracın ön ve arka düzen (takım), süspansiyon sistemi, direksiyon sistemi, lastikler gibi parçalarda problem olup olmadığı, yağ kaçakları gibi aracın seyirine engel olan problemlerin olup olmadığı içeren kontrollerdir.

İç Dış Kontroller

Aracın iç ve dışında göz ile görülebilen tüm parçaların ve aksamların problemli olup olmadığını içeren kontrollerdir.

Fren Testi

Bu testimizde aracın ön, arka fren, el freni, fren kuvvetleri, sapmaları, zayıf olup olmadığı, diskler – balatalar gibi kontrol ve testlerini yapıp bilgi ve belgelendirme yapılmaktadır.

Süspansiyon Testi

Bu testimizde aracın ön ve arka tüm süspansiyon sistemlerinin kontrolleri ayrıca amortisör ölçümleri yapılıp süspansiyon sisteminde ki tüm problemler hakkında bilgi ve belgelendirme yapılmaktadır.

Yanal Kayma Testi 

Aracın ön ve arka tekerlerin geometrik açıları kontrol edilerek yamulma ve benzeri açılardaki farklılıklar ölçülüp bilgi ve belgelendirme yapılmaktadır.

Dyno Test

Aracın fabrika verilerinde belirtilmiş olan motor gücü , tork , beygir ölçümü yapılarak , araçta kayıp güç olup olmadığının tespit ve testi yapılıp bilgi ve belgelendirme işlemidir.

Bilgisayarlı Elektronik  Arıza  Tespiti

Bu kontrolümüzde aracın elektronik tüm aksamları , beyin elektrik tesisatları ve benzeri kontrolleri yapılıp araçta elektronik ve elektriksel problemler olup olmadığını içeren tespit işlemidir.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Ülkemizde Satışı olan tüm marka ve modellerine oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Mesaj Bırakın Sizi Arayalım

İl dışından araç almak isteyen müşterilerimiz için iletişim bilgilerinizi göndermeniz yeterli olacaktır.

[contact-form-7 404 "Not Found"]