İstanbul oto ekspertiz, Güneşli oto ekspertiz

İstanbul oto ekspertiz

otobakekspertizFull oto ekspertiz hizmeti

otobakekspertizA kalite oto ekspertiz

otobakekspertizEn uygun Fiyatlar

otobakekspertizSon Tekneloji sistem

otobakekspertizOtopark imkanı

otobakekspertizKolay Erişebilirlik

otobakekspertizDetaylı ve net Raporlama

Memnun
Sağlam
Güven
Garanti
Güler Yüz
Üstün Hizmet
Güneşli oto ekspertiz Fiyatları

FULL OTO EKSPERTİZ ÜST SEGMENT DETAYLI TARAMA

170 TL TL

İstasyonumuzdan Kareler 

GÜNEŞLİ OTO EKSPERTİZ

İkinci el otomobil alım satımıyla birlikte yaygınlaşan oto eksper firmaları aracınızı götürdüğünüzde otomobilinizin her türlü özelliğini kontrol eden bir takım testler uygularlar ve aracınızın ne durumda olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Oto eksper firmaları arasından iyi bir tane seçeyim ve aracımla ilgili en doğru bilgilere sahip olayım derseniz biz Güneşli oto ekspertiz firması olarak sizlere bu hizmeti vermeye hazırız.  Firmamız sigorta ekspertizleri arasında otomobil konusunda en tecrübeli firmalardan biri. Size araç hasarları, hasar nedenleri, rutin kontrol gibi çeşitli hizmetler sunmaktayız.

Güneşli Oto Ekspertiz Araçları Nasıl Analiz Eder?

Otomobil konusunda uzman olan firmamız satın almak istediğiniz ya da kaza yaptığınız otomobiller hakkında doğru bilgilere sahip olmanızı sağlar. Güneşli oto ekspertiz kaza yapan herhangi bir araçta ne kadar zararın olduğunu, satın alacağınız aracın durumunun gerçekten size anlatıldığı gibi olup olmadığını, aracın daha önceden kaza yapıp yapmadığını, satın alacağınız otomobilde değişen parça olup olmadığını geniş bir yelpazede inceler. İncelemelerinin sonucunda size objektif bilgiler vererek aracı satın alıp almama konusunda yardımcı olur. Firmamızın araçları analiz ederken yaptığı testler şunlardır:

  • Boya Kaporta Test

Firmamızda çalışan işinin ehli elemanlarla yapılan bu boya kaporta testinde en ufak bir boya değişimi ya da çizik ihmal edilmez. Ayrıntılı incelemeler sonunda aracın boyası ve kaporta durumu hakkında size bilgi verilir. Bu işlem oldukça kısa olup fazla vakit almaz.

  • Fren Testi

Bu test aracın elektrikli bir sitemin üzerine çıkarılmasıyla yapılır. Dingillerde sağ sol uyumsuzluğu gibi sorunlar varsa test sayesinde belirlenebilir.

  • Süspansiyon Testi

Bu testle aracınızın yol tutuşu belirlenir.

Aracınızın bu testlere ek olarak lastikleri, benzin deposu, egzos, balatalar ve klimaları da kontrol edilir. Bağcılar oto ekspertiz sizlere tam ve doğru ölçümler verecektir.

Güneşli Oto Ekspertiz Firması

Ekspertizlerde uygulanan testler bazı araç sahiplerini endişelendirebiliyor. Aracınızı işinde uzman olmayan birilerine teslim ederek zarar görmesini izlemek istemiyorsanız haklısınız. Güneşli oto ekspertiz aracınızı güvenerek teslim edebileceğiniz kurumsal bir eksper firmasıdır. Araçlarınıza uygulanan tüm testler deneyimli çalışanlarca yapılır. Otomobil hakkında doğru bilgiler verdiğimiz gibi ikili anlaşmazlıklarınızı da çözebiliyoruz.

İkinci el araç satın almadan önce uğramanız gereken firma Güneşli oto ekspertiz aracı satın aldığınızda doğabilecek sorunları size önceden söyleyerek büyük maddi zararlardan korunmanızı sağlayabilir. Tabii ki tam aksine almayı düşündüğünüz aracın sahibi tarafından verilen bilgilerin güvenilir olduğunu, aracın iyi bir durumda olduğunu da bizlere onaylatabilirsiniz.  Otomobiller büyük paralar yatırılan ve can sağlığınız açısından önemli olan araçlardır. Hayatınızı ve paranızı riske atmadan önce bizimle görüşün içiniz rahat olsun. Nitelikli hizmetlerimiz, özverili çalışanlarımızla Türkiye’deki sayılı firmalardan biri olarak size yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Güneşli Oto Ekspertiz İle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Güneşli oto ekspertiz firması olarak İstanbul’un farklı semtlerinde şubelerimiz bulunmaktadır. Bizimle iletişime geçmek isterseniz oto ekspertiz firmamızı arayabilir, ya da direk aracınızı getirebilirsiniz. Bize getirdiğiniz aracın size ait olmasına da gerek yok. Satın almayı düşündüğünüz aracı ya da bir arkadaşınıza ait bir aracı bize getirerek ekspertiz testlerine sokabilirsiniz. Sizin isteğinize bağlı olarak aracınıza sürüş testi de uygulanır. Bu test bazı firmalarda araç sahibine sorulmadan yapılırken bizim firmamızda sizin izniniz olmadan hiçbir test uygulaması yapılmaz. Tüm müşterilerimiz bizden aldığı güvenilir bilgiler doğrultusunda araç atın alma işlemi yapıyor ya da aracını elden çıkarıyor. Araçlarınızla ilgili en doğru çözümler için sizi de en yakın zamanda oto ekspertiz firmamıza bekliyoruz.

Güneşli oto ekspertiz Fiyatları ?

Açılışa özel full Ekspertiz 100 TL olarak belirlenmiştir.

Güneşli oto ekspertiz

Güneşli mevkinde bulunan otobakekspertiz markası altında hizmet vermektedir.  Firmamız Raporlama yaparken tarafsız davranmakta, aracınızın kusurları tespit edilen arızaları ve hasarlı mekanikleri raporlanır, satıcı ve alıcıya şeffaf bir  şekilde iletilir.

www.otobakekspertiz.com’ un  Kurucusu

www.otobakekspertiz.com’ un Kurucusu İlker beydir sektörde uzun soluklu hizmet etmiş ve Ekspertiz işleminin kademelerine Hakimdir.

Güneşli oto ekspertiz

Bu aracı satın almalımıyım ? Bizlere gelen sorular arasında en yoğun olanı Sizce Bu aracı almalımıyım.

Güneşli oto ekspertiz Firmamız bu konuda çok şeffaftır. Aracın bütün ekspertiz işlemi tamamlandıktan sonra aracı satın alacak müşterimize raporların tamamı iletilir.

Güneşli oto ekspertiz aracın ekspertiz sırasında  Görünen bütün kusurlarını ve hasarlarını raporlar ve çıkan sonuçta sizlere aracın arızalarını ve çalışmayan mekanikleri iletilir.

Bu raporlamadan sonra aracın alımı yada alınmaması size aittir.

Sürekli yeni modellerin piyasaya sürülüyor olması ikinci el piyasasını da canlı tutar. İkinci el araç alırken en önemli konu oto ekspertiz yapılmasıdır. Ekspertizi özetle aracın her açıdan incelenmesi olarak tanımlayabiliriz. Bu inceleme kapsamına motor mekanik kontrolleri, araç içi ve dışı elektronik aksam incelemesi, kaporta boya kontrolleri, mekanik alt kontroller, hasar kaydı ve yasal sorgulama ile test sürüşü girmektedir. Bu kontrollere kısaca değinmeden önce aracın satın alınmadan önce mutlaka tanınması gerektiğinin üzerinde durmak gerekir. Bu hem güvenli bir sürüş hem de iyi bir alışveriş için önemlidir. Araçtaki arızalar satın alınmadan önce bilinir ise bu sorunlar giderilebilir ve daha güvenli sürüşe imkân tanınır. Ayrıca satıcının istediği ücret araçtaki sorunlar göz önünde bulundurularak değerlendirilir. Bu nedenle ekspertizin kalitesi önemlidir. İşinin ehli deneyimli ustalar tarafından yapılması gerekir.

otobakekspertiz oto ekspertiz açısından pek çok imkan sunmaktadır. Ancak her yerde aynı kalite ve özenle yapılmayan bu işlemler nedeni ile aracı satın aldıktan sonra kötü sürprizlerle karşılaşılabilir. Firmamız deneyimli elemanları ile ekspertiz hizmetleri konusunda hizmet sunmaktadır. Her biri işinin ehli ustalarımız aracınızı kısa sürede her açıdan inceler. Ekspertiz kapsamında yapılan kontrollerde en önemli iki konu hasar kaydı ve yasal sorgulamadır. Satıcılar ne yazık ki bazı bilgileri saklama eğilimindedir. Aracın herhangi bir hasarının ya da haciz kaydının ya da rehininin bulunup bulunmadığının kontrolü son derece önemlidir. Bu tür konularda elemanlarımız bilgisayar aracılığı ile gerekli sistemlere girerek aracın hem yasal hem de kaza sorgulamalarını yaparlar. Firmamıza https://www.otobakekspertiz.com internet adresinden ulaşarak siz de aracınızın her türlü kontrolünü yaptırabilirsiniz.

Kaza sorgusunda bir şey bulunmasa bile kaporta boya kontrollerinde son derece dikkatli olmak gerekir. Bazen kaza durumlarında kaza kaydı yaratılmadan da şahıslar anlaşabilir. Bu nedenle aracın kazaya karışıp karışmadığını kaporta ve boya kontrolünden de anlamak mümkündür. Bu tür konularda son derece uzman olan ustalarımız aracınızı her açıdan inceler ve size bir rapor sunarlar. Size sunulanlar doğrultusunda aracı belirlenen fiyattan alıp almamak tamamen sizin tercihinizdir.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Ülkemizde Satışı olan tüm marka ve modellerine oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Mesaj Bırakın Sizi Arayalım

İl dışından araç almak isteyen müşterilerimiz için iletişim bilgilerinizi göndermeniz yeterli olacaktır.

[contact-form-7 404 "Not Found"]