Gaziosmanpaşa oto ekspertiz

Gaziosmanpaşa oto ekspertiz

Gaziosmanpaşa oto ekspertiz ; Bu yazımızda sizlere firmamızı, vermiş olduğumuz oto ekspertiz hizmetini ve paketlerde araçlarının nasıl kontrol edilgini detaylı bir şekilde sizlere anlatacağız sizde bu oto ekspertiz hizmetlerinden faydalanmak isterseniz en yakın otobakekspertiz.com şubesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa oto ekspertiz ; Şubemiz 2015 yılında hizmete başlamış ve bugüne kadar hizmet vermektedir. Bilindiği üzere oto ekspertiz hizmeti çok titizlik ile yapılması gereken bilgi ve birikim isteyen bir hizmet biçimidir. Firmamız bu konuda hergün kendini geliştirmekte ve güncellemektedir. Otobakekspertiz olarak büğüne kadar 10 000 ve üstü araca oto ekspertiz hizmeti vermiş bulunmaktayız. TÜRKİYE’ nin birçok noktasında farklı şubeler ile oto ekspertiz sektöründe senelerdir müşterilerimizin taleplerini karşılamaktayız.

Gaziosmanpaşa oto ekspertiz
Gaziosmanpaşa oto ekspertiz
Gaziosmanpaşa oto ekspertiz

Otobakekspertiz olarak araç satın almadan önce mutlaka oto ekspertiz hizmetinden faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.
2. el alım ve satımlarınızda mutlaka araçlarınıza oto ekspertiz yaptırmalısınız. Aracı satın alacağınız alıcı oto ekspertiz hizmetinden faydalanmamış olabilir ve sizide yanlış bilgilendiriyor olabilir arkadaşlar bu yüzden en dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir oto ekspertiz hizmeti.
Bu sektörde uzun yıllardır çalışmaktayız ve çok farklı araçlarla karşılaştık bu ve bunun gibi sorunların önüne geçebilmek için sizde en yakın Gaziosmanpaşa oto ekspertiz şubemizee gelerek oto ekspertiz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Gaziosmanpaşa oto ekspertiz araçların üzerinde nasıl bir kontrol sağlar sizlere bunun tek tek açıklayacağız gelmeden önce alıcağınız hizmet hakkında detaylı bir bilgi almış olucaksınız ardakaşlar. Oto ekspertiz hizmetinde sizler için Full oto ekspertiz paketini anlatmak istiyorum. Full oto ekspertiz paketini satın aldığınızda aracınızın A sından Z sine bir kontrol sağlanır ve bu detaylı bir şekilde raporlanır. Araç üzerinde Kaporta ve boya kontrolleri sağlanır öncelikle ve bu kontrollerden çıkan sonuçlar bilgisayar ile sisteme işlenip raporlanır. Araç lifte kaldırılır ve Alt Kontrolleri yapılır ve yine bilgisayara işlenerek raporlanır. Aracın motor ve mekanik aksamları Kontrol edilerek bilgisayara işlenir ve raporlanır. Araç Dyno testine tabi tutulur ve araçın motor performansı tespit edilerek raporlanor. Aracın elektronik ve elektronik aksamları tespit edilerek bilgisayara işlenir ve raporlanır. Bu test bütünlükleri yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Test işlemleri bittikten sonra sizlere hem rapor teslim edilir hemde sözel bir şekilde rapor sizlere iletilir.

Gaziosmanpaşa oto ekspertiz fiyatları

Gaziosmanpaşa oto ekspertiz

Oto ekspertiz fiyatlarımız 2019 yılı için geçerlidir. oto ekspertiz fiyatlarımızı sizler için aşağıda kalem kalem listeliyoruz.
1. Full oto ekspertiz hizmetimiz 200 TL olarak belirlenmiştir. Otomatik araçlarda ise bu fiyat 250 TL olarak belirlenmiştir.
2. Motor ve Mekanik ; Aracın sadece motor ve mekanik aksamları kontrol edilir bu hizmet biçiminde ise fiyat 130 TL olarak belirlenmiştir. Bu paket otomatik araçlarda farklılık gösterir. Otomatik araçlarda fiyat 170 TL olarak belirlenmiştir.
3. Kaporta boya kontrol ; Bu paketimizde aracınızın sadece kaporta ve boya kontrolleri yapılır bu paketin hizmet fiyatı ise 120 TL olarak belirlenmiştir.
Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız. Expertiz fiyatları

Gaziosmanpaşa oto ekspertiz iletişim bilgileri

Sizde otobakekspertiz.com güvencesiyle oto ekspertiz hizmeti satın almak isterseniz Bizim ile İLETİŞİME geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizin ile ilgilenecek ve hemen sizlere en yakın şubemizin lokasyon bilgilerini göndericeklerdir.