Esenyurt Oto Ekspertiz

İkinci el araç alım satım işlemleri oldukça özen gösterilmesi gereken ve önemli bir işlemdir. Çünkü yapılacak bir hata kişilerin maddi anlamda büyük kayılar yaşamasına sebep olabilmektedir. Bu sebeple Esenyurt oto ekspertiz hizmetleri sizlerin en uygun fiyatla ve en sorusuzu araca sahip olabilmeniz adına en detaylı ve en verimli oto ekspertiz hizmetini sunmaktadır. Kullandığımız tüm kontrol cihazları en son teknolojik özelliklerle donatılmış ve yeni nesil arabalarda bile her türlü sorunun rahatlıkla tespit edecek özelliktedir.

Firmamız oto ekspertiz hizmetinde kaliteyi her zaman en yüksek noktada tutmaktadır. Bu sebeple birçok oto ekspertiz hizmeti sunan firma arasında en geniş kontrol çeşitliliğine sahip firmalardan biri konumundadır. Bu hizmet çeşitliliği sayesinde araçlarla ilgili hiçbir ayrıntının atlanmaması ve olası tüm sorunların ortaya raporlarla konması sağlanmaktadır. Firmamızın sunduğu raporlar yüzde yüz geçerlilik oranına sahiptir.

 Geniş Hizmet Yelpazesi

Esenyurt oto ekspertiz hizmeti sunan firmamız oldukça geniş bir hizmet yelpazesine sahip durumdadır. firmamız tarafından en son teknolojik ekipmanlar ve alanında uzman personel kadrosu ile sunulan ekspertiz hizmetlerinden bazıları ise şu şekildedir;

Boya kaporta testi, 101 nokta ekspertiz hizmeti, cihazlar üzerinde motor testi, OBD araç arıza tespit cihazı ile araç testi, makas lift üzerinde araç altı kontrolü, makas lift üzerinde şase kontrolü, test sürüşü,  cihazlar üzerinde fren kontrolü, cihazlar üzerinde süspansiyon testi, cihazlar üzerinde yanal kayma testi hizmetleri kaliteli ve sorunsuz bir şekilde yerine getirilmektedir.

       Oto Ekspertiz Hizmeti Fiyatları

Esenyurt oto ekspertiz hizmeti sunan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ve güvenini en ön planda tutmaktadır. Firmamız için en önemli öncelik müşterilerimizin güvenli bir şekilde hayalindeki araca kavuşabilmesidir. Bu anlamda herhangi bir hataya yer vermemek ve en küçük ayrıntılara bile dikkat etmek amacıyla sektördeki en teknolojik araçlarla en donanımlı oto ekspertiz hizmetini sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetin kalitesi ve niteliği göz önünde bulundurulduğunda en uygun fiyat politikası ile garantili bir oto ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz raporlar en ince ayrıntılar göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır.