Avcılar oto ekspertiz 

Ülkemizdeki sıfır araç fiyatlarının oldukça artması ve hala artmaya devam etmesi ile 2. El araç satım işlemleri oldukça yoğunluk kazanmıştır. Avcılar oto ekspertiz hizmetleri olarak sizlerin ikinci el her türlü araç alımlarınızda en detaylı ve geniş ekspertiz raporlarını sunmaktayız. Bu raporlardan araç alımın ilişkin tüm detaylara en kaliteli ve geniş bir şekilde ulaşılabilmektedir.

Firmamız sizlere en kaliteli ve detaylı hizmeti sunabilmek adına klasik oto ekspertiz raporlarında yer alan kaporta boya kontrolü ve aracınızın kazaya karışıp karışmadığı ve değişen parçası gibi noktalardan çok daha geniş kapsamlı ve detaylı bir ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Bu anlamda sunacağımız ekspertiz raporu kontrollerinde klasik kontrollerden başka hava filtre kabinin kontrolleri, motor genel durumu, V kayışından antifriz durumu, şanzıman yağ kaçağı durumu, direksiyon kutusu, fren balataları, egzoz sistemi, kapı kilitleri, emniyet kemer tokaları, silecekler ve plaka aydınlatmalarına kadar tüm noktalar en iyi ayrıntısına kadar kontrol edilmekte ve bu kontroller raporlaştırılmaktadır.

Dilerseniz Mahmutbey oto ekspertiz bölgemizden’ de faydalanabilirsiniz.

   En Yaygın Oto Ekspersiz Hizmeti

Avcılar oto ekspertiz hizmeti sunan firmamız İstanbul civarında birçok noktada size hizmet sunmaktadır. Bu sayede ekspertiz hizmetlerimiz sizlerin ayağına kadar getirmiş olmaktayız. Sunduğumuz tüm raporlar genel itibari ile yüzde yüze yakın bir geçerlilik oranına sahip durumdadır. Bu hizmeti sizlere en kaliteli ve profesyonel şekilde sunmak adına en son teknolojik özelliklere sahip donanımlarımızın yanı sıra alanında eğitimli ve tecrübeli personel kadromuz ile hizmet sunmaktayız. En kaliteli ve gelişen teknolojiye uyumlu olmak adına personellerimiz hizmet içi eğitim faaliyetlerine tabi tutulmakta ve iş başlamanda önce 3 ayı geçkin bir süre kurs verilmektedir.

        Profesyonel Oto Ekspertiz 

Avcılar oto ekspertiz hizmeti sunan firmamız sunduğu hizmeti her aşamasında profesyonelce hareket etmektedir. Bu anlamda kalite ve güven odaklı hizmet anlayışımızdan hiçbir şekilde ödün vermemekteyiz. Araç ekspertiz hizmeti sunulurken ne alıcı ne de satıcılar şile bu hizmeti sunacak arkadaşlar hiçbir şekilde bir araya gelmemektedirler. Bunun sağlamak adına sunduğumuz hizmetlerde tarafsızlık ve profesyonellik her şeyden önce gelmektedir. Ve tüm eğitim çalışmalarımızı kaliteyi ve profesyonelliği en üst seviyeye çıkarabilmek adına sunmaktayız.