RANDEVU AL

     AŞAĞIDAKİ İSTATİSTİKLER 1000 MÜŞTERİ TARAFINDAN ATAŞEHİR OTO EKSPERTİZ İÇİN LİSTELENMİŞTİR.

Memnun
Sağlam
Güven
Garanti
Güler Yüz
Üstün Hizmet

BRONZE PAKET

150 TL

SILVER PAKET

175 TL

GOLD PAKET

250TL

GOLD PLUS PAKET

300 TL

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR

Hali hazırda ülkemizde satışı olan en alt segmentten en üst segmente kadar bütün marka ve araçlara detaylı exspertiz hizmeti vermekteyiz.

SİZDEN GELENLER

Merhaba Arkadaşlar yeni alacagımız aracı kontrole getirdik , yarım saat 45 dakika kadar sürdü kontrolü hiç bu kadarını tahmin etmiyordum . ve sonunda raporlarla beraber acıklamasını da yaptılar ben çok memnun k…
Doğan Gönül
Merhaba ben devamlı araç alım satımı ile ilgileniyorum , daha önce devamlı gittiğim Ataşehirde ki bir expertiz merkezinde sorun yaşamaya başlayınca bugün Ataşehir oto ekspertiz gittim ataşehir gibi bir yerdeki firma nın kısa sonuçlar alırken b…
Derya ipek , Your Content Goes Here
Arkadaşlar merhaba yeni alacağım aracı dün akşam iş çıkışı expertika oto expertize götürdüm , birincisi cok iyi baktılar aracı alacağım kişi de yanımda idi bekleme salonunda bekledik yaklaşık 45 dakika kadar kontro…
Hasan Tastemir, Your Content Goes Here

Bugun almak istedigimiz araci Ataşehir oto ekspertize goturduk en kucuk detaylari bile soylediler.tesekkur ederim Ataşehir oto ekspertiz

Buse Kaya, Your Content Goes Here

BİZ KİMİZ ?

ATAŞEHİR OTO EKSPERTİZ

ATAŞEHİR OTO EKSPERTİZ

Ataşehir oto ekspertiz, ekspertiz sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş işinde profesyonelliği benimsemiş bir oto ekspertiz firmasıdır.

NEDEN ATAŞEHİR OTO EKSPERTİZ ?

ATAŞEHİR OTO EKSPERTİZ

ATAŞEHİR OTO EKSPERTİZ

Sebebi basit aslında, çünkü biz işimize ilk başladığımız kadar aşığız. Bizim için her yeni araç ilk günkü gibi heyecan ile bakılmalıdır.

BİZ NEDEN FARKLIYIZ

ATAŞEHİR OTO EKSPERTİZ

ATAŞEHİR OTO EKSPERTİZ

Biz farklıyız çünkü araç alımı ve satımı esnasında yaşadığınız tedirginliklerin farkındayız.  Ekspertiz hizmeti esnasında sizi mağdur edebilecek herşeyden kaçınmaktayız.

A KALİTE EKSPERTİZ HİZMETİ

ATAŞEHİR OTO EKSPERTİZ

ATAŞEHİR OTO EKSPERTİZ

Biz müşterilerimize üstün kalitede bir ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

FİRMAMIZ HAKKINDA 

ATAŞEHİR OTO EKSPERTİZ

Sizleri firmamız hakkında sanal bir tura çıkaracağız. 

Dış Mekan Görüntüleri 

Ataşehir oto ekspertiz

İç Mekan Görüntüleri 

Ataşehir oto ekspertizAtaşehir oto ekspertiz
Ataşehir oto ekspertizAtaşehir oto ekspertiz

Ataşehir Oto Ekspertiz Sıkça Sorulan Sorular 

Ataşehir oto ekspertiz ; Sizlere tecrübelerimize binayen oto ekspertiz kelimesinin ne olduğunu anlatacağız. Oto ekspertiz nedir ? dediğinizi duyar gibiyim. Oto ekspertiz aslında aracınızın bir nevi bir test bütünlüğünden geçmesidir.  Bir soru işareti daha uyandırdık sanırım :) Peki nedir bu test bütünlüğü sizler için bu testlerin ne olduğunu detaylı bir şekilde açıklayacağım. Ataşehir oto ekspertiz test noktaları ; Motor Ekspertiz
Mekanik Ekspertiz, Motor Sızdırmazlık Testi, (Yanma Odaları Kaçakları), Motor Performans (dyno) Testi, Kaporta Ekspertiz, Boya Ekspertiz, İç Ekspertiz, Dış Ekspertiz, Arıza Tespit Raporu, (OBD Elektronik Beyin Tarama Testi), Süspansiyon Testi, Fren Testi, Yanal Kayma Testi, Dosya Sorgulama ve  (Tramer, Vergi, Trafik, Hgs/Ogs/İspark Borç Sorgulama)

 

2018 ve 2019 için Ataşehir oto ekspertiz olarak fiyatlarımızı güncel tutuyoruz.  Fiyat listelerine detaylı bir şekilde ulaşmak için 

Expertiz fiyatları

Yeni tasarıyla birlikte hayatımıza giren 2.el ekspertiz zorunluluğu tüketicinin endişelerini azaltmaya yönelik bir düzenleme getiriyor

İkinci el otomobil satışlarında kilometre düşürme, aracın hasarını gizleyerek satma gibi nedenlerle tüketicilerin yaşadığı zorluklara bir takım yenilikler getiriliyor. Bu sıkıntıları gidermek amaçlı otomotiv sektörüne yönelik yeni bir kanun tasarısı hayatımıza adım attı.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’ndan edinilen bilgiye göre, ikinci el araç satışları için yeni bir kanun hazırlandı. Taslağa göre, ikinci el taşıt ticaretinin yalnızca bu işle ilgilenen tacirler ile esnaf ve sanatkârlar tarafından yapılması hedefleniyor.

EKSPERTİZ RAPORU ZORUNLU OLUYOR

İkinci el motorlu kara taşıtlarının ticaretini düzenleyen yönetmelik Resmi Gazete ’de yayımlandı.

Yapılan yeni düzenleme, “Bilindiği gibi ekspertiz yapan firmaların çoğalması nedeniyle tüketiciler talep ettikleri takdirde ücretlerini kendileri karşılamak kaydıyla ekspertiz raporu alabiliyorlardı. Yönetmelik ekspertiz raporunu hem zorunlu hale getiriyor hem de bunun mali yükümlülüğünü satıcı firmaya veriyor. Ayrıca ekspertiz raporunun satıştan hemen önce düzenlenmesi de hüküm altına alınıyor. Tabi, bu zorunluluk sekiz yaşın altındaki ve 160000 kilometreye ulaşmamış araçlar için geçerli, bu sınırın üzerindeki araçlar müstesna tutulmuş.

Ekspertiz Raporu düzenleyecek firmalara da çeki düzen veriliyor. Her önüne gelen iş yeri bu raporu veremeyecek. Bu hizmeti vermek isteyen firmalar Türk Standartları Enstitüsüne başvurarak yeterli olduklarını belgeleyecekler. Yeterli olan firmalara ‘TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi’ verilecek ve tüketiciler bu güvenli yerlerden hizmet almış olacaklar.” dedi.

İKİNCİ EL İÇİN AYRINTILAR AÇIKLANDI

Bakanlığın yönetmelikte önemle durduğu ayrıntılar;

Ekspertiz raporunun ücreti, satış işleminin alıcıdan kaynaklanan bir nedenle gerçekleşmemesi durumunda alıcı, diğer hallerde yetki belgesine sahip işletme tarafından ödenir.

Ekspertiz raporunda ikinci el motorlu kara taşıtının özellikleri, arıza ve hasar durumu ile kilometre bilgilerine yer verilir.

Yetki belgesine sahip işletme tarafından ikinci el motorlu kara taşıtı satışından hemen önce uzman incelemesi raporu alınır ve raporun bir nüshası satış esnasında alıcıya teslim edilir.

Ekspertiz raporu, Türk Standartları Enstitüsü tarafından belirlenen standarda göre verilen TSE hizmet yeterlilik belgesi bulunan işletmeler tarafından düzenlenir.

Ekspertiz raporunu düzenleyenler rapordaki bilgilerin gerçek durumu yansıtmamasından sorumludur.

expertiz raporu expertiz raporu expertiz raporu expertiz raporu

Ataşehir oto ekspertiz raporu örneği

Posta ile yapmış olduğumuz söyleşiyi de sizin ile paylaşmak istedik.