Pilot garage eskişehir şubemiz 01.11.2018 yılında Eskişehir de faaliyete geçmiş bulunmaktadır. 2018 yılından beri 10 000 ve üstü araca oto ekspertiz hizmeti sağladık. Eskişehir oto ekspertiz olarak sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için sürekli kendimizi ve işletmemizi güncelliyor, son çıkan sistemleri işletmemize entegre ediyoruz.  Eskişehir de oto ekspertiz hizmeti almak istiyorsanız sizde en yakın oto ekspertiz şubemize gelerek bu eşsiz oto ekspertiz hizmetinden faydalanabilirsiniz.

1.Motor Performans Testi

2.İç mekan kontrol testi

3. Alt takım kontrol testi

4.Boya kaporta testi

5.Süspansiyon testi

6.Yanal kayma testi

7.Fren kontrol testi

8.Arıza tespit testi

9.Conta testi

Sizler için yukarıda listelemiş olduğumuz liste araçlarınızın başlıca test edildiği noktalardır. Bu noktalardan türeyerek araç üzerinde yaklaşık 501 noktada kontrol sağlamaktayız.

Pilot Garage Eskişehir  Eskişehir Oto Ekspertiz

Telefon: 0 222 400 05 05

Cep: 0 552 400 05 05

Faks: 0 222 400 05 05

E-posta: admin@pilotgarageeskisehir.com

Whatsapp0 552 400 05 05

Eskişehir oto ekspertiz
Eskişehir oto ekspertiz
Eskişehir oto ekspertiz
Eskişehir oto ekspertiz
Eskişehir oto ekspertiz

Eskişehir oto ekspertiz

Eskişehir oto ekspertiz ; Bugün sizlere oto ekspertiz sektörüyle alakalı firmamıza yöneltilen soruları, Firmamızı ve verdiğimiz hizmetleri detaylı bir şekilde anlatacağım. Eskişehir oto ekspertiz uzun yıllar oto ekspertiz sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından biridir. Bugüne kadar 10.000 üstü araca oto ekspertiz hizmeti sağladık. Yaptığımız raporlamalarda neredeyse 0 Hata gibi bir skor elde ettik aslında bunun en temek kriteri işimize duyduğumuz aşk ve özveri.

Eskişehir oto ekspertiz nedir ?

Bize yöneltilen sorular arasında en dikkat çekeni aslında nedir bu oto ekspertiz tam olarak ne yapmaktadır alıcı ve satıcı için ne gibi özelikleri vardır. Gelin bunu enine boyuna masaya yatıralım. Oto ekspertiz aslında satın alacağınız ya da satacağınız aracın bir test bütünlüğünden geçmesine denebilir. Burada dikkat edilmese gereken en püf nokta oto hizmeti satın alacağınız ekspertiz firmasıdır. Ekspertiz firmaları tarafsız olmak ile yükümlüdür ve aynı zamanda donanım olarak sürekli kendini güncel tutması gerekir. Bünyesinde çalışan personel çok önemlidir yeterli belgelere sahip ve oto ekspertiz sektöründe eğitim almış olması gerekir.

Eskişehir oto ekspertiz test noktalari

Eskişehir oto ekspertiz aracınızın hangi noktalarını denetler aslında sizlerin aklına takılan en temel soru bu diyeailiriz. Biz aracın 301 Noktasında Kontrol sağlarız ancak bu noktalara erişmek için Temel test noktalarını kullanırız sizler için bu noktaları aşağıya listeliyorum.

  • Motor testi
  • Mekanik Kontrol
  • Motor güç Testi
  • Süspansiyon Testi
  • Alt Kontrol
  • Kaporta Boya Kontrol
  • Yanal Kayma Testi
  • Fren testi
  • Elektronik Arıza Testi

Bu test noktaları referans alınarak gerekli yazılım ile aracınızın tüm kontrollerini yapabiliyoruz.

Eskişehir oto ekspertiz fiyatları

Şimdi gelelim bu hizmetin karşılığına 26.10.2018 tarihinden itibaren oto ekspertiz hizmeti fiyatlarımız 200 TL olarak ayarlanmıştır.

Eskişehir ekspertiz merkezi

Firmamız aslında bir ekspertiz merkezidir diyebiliriz bunun başlıca sebebi ekspertiz konusunda sürekli kendimizi ve çalışanlarımızı geliştirmekteyiz. Biz araç üzerinde sadece full oto ekspertiz hizmeti vermemekteyiz. Dilerseniz aracın sadece kaporta, Motor, Gibi aksamlarını test ettirebilirsiniz.

Eskişehir oto ekspertiz yorum

Bizi sosyal medyada veya Google maps üzerinden takip ederek hizmet verdiğimiz insanların yorumlarını okuyarak işimize duyduğumuz saygıyı ve özveriyi kendiniz görebilir firmamızı tercih etme konusunda net bir fikire varabilirsiniz. Sizde firmamızından oto ekspertiz hizmeti satın almak isterseniz bizim ile hemen iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

İLETİŞİM.