Ankara ekspertiz

Ankara ekspertiz; Bugün sizlere firmamız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bir bilgi veremeye çalışacağım. Ekspertiz nedir, öncelikle bundan başlayalım. Ekspertiz satın alacağınız ya da satacağınız aracın bir test bütünlüğünden geçmesine verilen hizmetin adıdır. Ekspertiz sektörü ülkemizde yeni olmasıyla beraber hızlı bir şekilde yaygınlaşmıştır. Tabi her sektörde olduğu gibi ekspertiz sektöründe de dikkat edilmesi gereken ana kurallar bulunmaktadır. Araç üreticileri her geçen gün farklı marka ve modelleri piyasaya sürmekteler işte tam bu durumda ekspertiz hizmeti veren firmalar   kendilerini ve kullandıkları ekipmanları sürekli güncellemeleri gerekir. Gerekli yeterliliğe sahip personel çalıştırmak ile yükümlüdür ekspertiz firmaları.  

Ankara Ekspertiz Test Bölgeleri

Yukarıda bahsettiğimiz gibi ekspertiz bir test bütünlüğüdür diye adlandırmıştık. Peki nedir bu testler. Sıra geldi tek tek bu test bölgelerini anlatmaya.

  • Motor testi
  • Mekanik Kontrol
  • Motor güç Testi
  • Süspansiyon Testi
  • Alt Kontrol
  • Kaporta Boya Kontrol
  • Yanal Kayma Testi
  • Fren testi
  • Elektronik Arıza Testi

Test bölgeleri başlıca yukarıda olduğu gibi sıralanmıştır. Ancak bu noktalardan türeyerek aracın toplamda 301 Noktasını Kontrol ediyoruz. Bu noktalar bizim ana kalemlerimiz diyebiliriz. Ankara oto ekspertiz sektörü çok yakından takip ederek kendini ve kullandığı yazılımları sürekli güncellemektedir.

Ankara Ekspertiz Raporlama

Geldik işin en önemli noktalarından birine. Ekspertiz hizmeti alan müşterilerimizden edindiğimiz izlenim ve yılların verdiği tecrübe ile bu önemli konuyu sizin ile beraber ele alacağız. Dikkat edilmesi gereken en temel kural sizlere sunulan raporlama da anlamadığınız veya kafanıza takılan soruları direk ustalarımıza sormanız siz bu hizmeti satın alırken bir para ödüyorsunuz ve bunun karşılığını sonuna kadar alabilmelisiniz. Sizlere Ek’ te bir raporlama örneği sunuyorum detaylı bir şekilde incelemenizi tavsiye ediyorum.

expertiz raporu

 

Ankara Ekspertiz Fiyatları

Ankara ekspertiz fiyatları dört ana paket üzerine kurgulanmıştır. Full oto ekspertiz 150 TL, Mobil oto ekspertiz 250 TL, Motor testi 100 TL, Kaporta Boya Testi 100 TL

Ankara Ekspertiz Tavsiye

 

Ekspertiz firmaları tarafsız olmak ile yükümlüdür öncelikle bunun bilinmesi gerekir. Araç alım veya satımlarınızda ekspertiz işlemi tamamlanır ve detaylı bir şekilde raporlanır. Size sunulan rapor ile bu araca bu parayı vermelimiyim ya da  vermemeliyim konusunda net bir  fikir elde edebilirsiniz.  Ekspertiz yaptıracağınız firmayı iyi seçmelisiniz, Gerekli ustalık belgelerine sahip ve yeterli donanıma sahip firmalara ekspertiz hizmeti yaptırmalısınız. Firmamız Ankara ekspertiz olarak yeterli belgelere sahip ve son sistem cihazlar kullanmaktadır.

 

Ankara  Ekspertiz Öneri

Sosyal medya ve diğer sitelerde Ankara ekspertiz ile alakalı bir çok söyleşi mevcut buralarda firmamızı bir çok müşteri Önermektedir. Sizlerin de ekspertiz hizmeti almadan önce daha önce ekspertiz hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin yorumlarını okumanızı şiddet ile tavsiye ediyoruz. Satın alacağınız araçlar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sizde en yakın Eskişehir oto ekspertiz bayimizi arıyabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Ankara Ekspertiz Bölgeleri

Ankaranın birçok yerinde oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz sizlere bu bölgeleri aşağıda paylaşıyorum bizim ile iletişime geçerek istediğiniz bölgede oto ekspertiz hizmeti için randevu oluşturabilir ve hiç beklemeden oto ekspertiz işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ankara oto ekspertiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

Ankara ostim oto ekspertiz

Ankara Çankaya oto ekspertiz

Ankara yeni mahalle oto ekspertiz