Çerkezköy oto ekspertiz

Çerkezköy oto ekspertiz oto ekspertiz hizmetleri fiyatları ve bir çok bilgiliyi bu yazımda sizler ile paylaşacağım. Öncelikle oto ekspertiz nedir, Aşamaları nedir, Test sürecinde hangi bölgeler kontrol edilir, Oto ekspertiz fiyatları nedir Bunlardan başlayacağım anlatmaya. Oto ekspertiz ; Satın alacağınız veya satacağınız aracın bir nevi geçmişini öğrenebileceğiniz bir test bütünlüğüdür. Oto ekspertiz aracınız hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz bir kontrol hizmetidir. Oto ekspertizin önemi nedir, neden yaptırmalıyım gibi soruları duyar gibiyim bunları da ele almakta fayda var arkadaşlar. Oto ekspertiz işlemi özellikle İSTANBUL gibi bir lokasyon da  Bir mecburiyettir. Büyük bir şehir ve çok fazla kazanın yaşandığı bir il o yüzden kesinlikle araç alımı veya satımı yapmadan önce oto ekspertiz hizmeti satın almanızı öneriyoruz.

İLETİŞİM

Çerkezköy oto ekspertiz  ; Başlıca test bölgeleri

  1. Motor testti
  2. Mekanik kontrol
  3. Motor güç testi
  4. Süspansiyon testi
  5. Alt kontrol
  6. Kaporta Boya Kontrol
  7. Yanal Kayma testi
  8. Fren testi
  9. Elektronik Arıza Testi

oto ekspertiz

Bu test bölgelerinden başlayarak 320 Noktada kontrol sağlıyoruz ve aracınız hakkındaki bütün gerçekleri raporluyoruz.

Oto ekspertiz Raporlama sistemi hakkında

Çerkezköy oto ekspertiz raporlama işleminin aslında oto ekspertiz işlemleri arasında en önemli iş olduğunu ön görmektedir. Peki neden önemlidir raporlama. Oto ekspertiz işleminin bütün aşamaları tek tek not alınır ve ustalar tarafından raporlama sistemi ile işlenir. Aslında oto ekspertiz sektöründe sizlere sunulan bu raporlamanın çok detaylı ve anlaşılır olması gerekir. Karmaşık ifadeleri içinde barındırmaması gerekir. Sizlere sunulan bu rapor sizin aracı almak veya almamak hakkında bir fikre götüreceği gibi dikkatlice bakılması gereken bir işlemdir hizmet sonrasında sizlere sunulan bu raporlamaya çok dikkatlice bakıp araç hakkında net bir karar verebilirsiniz.

Deneyimli personel ve gerekli belgeler 

Oto ekspertiz sektöründe hizmet veren firmaların ve çalışanların gerekli yeterliliğe sahip olması gerekir. Oto ekspertiz hizmeti satın almadan önce kesinlikle Sizlerinde bu belgeleri görmeniz gerekir nedenini soracak olursanız bir hizmet alıyorsunuz ve bu hizmetin net olması gerekir. Oto ekspertiz sektöründe yeterli donanıma sahip ve gerekli izin belgeri sahibi firmalar ile çalışmanızı şiddet ile tavsiye ediyoruz.

Oto ekspertiz fiyatları

Oto ekspertiz fiyatları 4 Ayrı paket altında toplanmaktadır. Full oto ekspertiz , Kaporta Boya Kontrol, Motor Mekanik Kontrol ve Mobil ekspertiz

Motor Testi 

oto-ekspertiz

Bu hizmet biçiminde sadece aracınızın motor testi uygulanır ve detaylı raporlanıp sizlere sunulur. Motor Testi 70 TL olarak belirlenmiştir.

Full Oto Ekspertiz 

oto-ekspertiz

Bu hizmet biçiminde  aracınızın komple bütün Noktaları kontrol edilir ve Sizlere çok detaylı bir şekilde raporlama sunulur. Çerkezköy oto ekspertiz olarak sizlerinde bu hizmet biçiminden faydalanmanızı önem ile tavsiye ediyoruz.  Full oto ekspertiz 130 TL olarak belirlenmiştir.

Kaporta Boya Testi

oto ekspertiz

Bu hizmetin biçiminde aracınızın sadece Kaportası ve Boya Kontrol sağlanmaktadır. Kaporta Bota testi 70 TL olarak belirlenmiştir.

Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz expertiz adlı yazımı okuyarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.