ANA BAŞLIKLAR

BU ALANI KİRALAMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

İLETİŞİM

Biga oto ekspertiz ;  Araç alım ve satımlarının hızlandığı şu dönemde ekspertiz hizmeti yeni çıkan kanunla beraber zorunlu hale gelmiştir. Artık araç alımlarınızda ve satımlarınızda oto ekspertiz işleminden geçmemiş olan araçların alımı ya da satımı mümkün olmayacaktır. Sizlere oto ekspertiz hizmetinin aşamalarını, fiyatlarını ve işlem sonra size sunulan raporlama hakkında detaylı bir bilgi vereceğim. Oto ekspertiz ne dir? Oto ekspertiz aslında satın alacağınız ya da sahibi olduğunuz araçların bir test bütünlüğünden geçmesidir. Peki nedir bu testler araçlarımız hangi testler ile kontrol edilir.

 

Biga ekspertiz kimdir

Biga oto ekspertiz , Senelerdir sektörün içinde yeterli bilgi ve birikime sahip oto ekspertiz konusunda eğitimli ve profosyonel  bakış açısına sahip bir oto ekspertiz firmasıdır. Ekspertiz sektöründe senelerdir hizmet vermektedir. Oto ekspertiz hizmetinin her aşamasında dikkatlikle ve titizlikle bütün raporlamayı yapmaktadır.

Biga Oto Ekspertiz Araçları Nasıl Analiz Eder?

Otomobil konusunda uzman olan firmamız satın almak istediğiniz ya da kaza yaptığınız otomobiller hakkında doğru bilgilere sahip olmanızı sağlar. Biga oto ekspertiz kaza yapan herhangi bir araçta ne kadar zararın olduğunu, satın alacağınız aracın durumunun gerçekten size anlatıldığı gibi olup olmadığını, aracın daha önceden kaza yapıp yapmadığını, satın alacağınız otomobilde değişen parça olup olmadığını geniş bir yelpazede inceler. İncelemelerinin sonucunda size objektif bilgiler vererek aracı satın alıp almama konusunda yardımcı olur. Firmamızın araçları analiz ederken yaptığı testler şunlardır:

  • Boya Kaporta Test

Firmamızda çalışan işinin ehli elemanlarla yapılan bu boya kaporta testinde en ufak bir boya değişimi ya da çizik ihmal edilmez. Ayrıntılı incelemeler sonunda aracın boyası ve kaporta durumu hakkında size bilgi verilir. Bu işlem oldukça kısa olup fazla vakit almaz.

  • Fren Testi

Bu test aracın elektrikli bir sitemin üzerine çıkarılmasıyla yapılır. Dingillerde sağ sol uyumsuzluğu gibi sorunlar varsa test sayesinde belirlenebilir.

  • Süspansiyon Testi

Bu testle aracınızın yol tutuşu belirlenir.

Aracınızın bu testlere ek olarak lastikleri, benzin deposu, egzos, balatalar ve klimaları da kontrol edilir. Bağcılar oto ekspertiz sizlere tam ve doğru ölçümler verecektir.

İkinci el otomobil alım satımıyla birlikte yaygınlaşan oto eksper firmaları aracınızı götürdüğünüzde otomobilinizin her türlü özelliğini kontrol eden bir takım testler uygularlar ve aracınızın ne durumda olduğunu anlamanıza yardımcı olurlar. Oto eksper firmaları arasından iyi bir tane seçeyim ve aracımla ilgili en doğru bilgilere sahip olayım derseniz biz Biga oto ekspertiz firması olarak sizlere bu hizmeti vermeye hazırız.  Firmamız sigorta ekspertizleri arasında otomobil konusunda en tecrübeli firmalardan biri. Size araç hasarları, hasar nedenleri, rutin kontrol gibi çeşitli hizmetler sunmaktayız.

 Biga ekspertiz fiyatları

Biga oto ekspertiz 2018 için fiyatları 150 TL full ekspertiz olarak belirlemiştir.